Facebook Twitter E-mail
11. února 2012

Co se děje v seriálovém světě?

Ryan Phillippe Poté, co díky vedlejší roli Channinga McClarena v připravované finální, páté řadě Damages (Pavučina moci) znovu přičichl k práci v televizi, se Ryan Phillippe rozhodl jít ještě dál a získal hlavní roli v potencionálním novém drama seriálu CBS. Nepojmenovaný hodinový pilot (dříve známý pod názvem Golden Boy) od výkonného producenta Brothers & Sisters, Grega Berlantiho, a Nicholese Wottona, výkonného producenta NYPD Blue (Policie – New York), se soustřeďuje na raketový vzestup policisty, který se od důstojníka k detektivovi vypracoval až na policejního komisaře. Ryan, známý z Cruel Intentions (Velmi nebezpečné známosti), si zahraje právě zmíněného ‚raketového‘ policistu. Připojí se ke Kevinu AlejandroviTrue Blood (Pravá krev) a Chiu McBrideoviPushing Daisies (Řekni, kdo tě zabil).

Alona Tal Alona Tal zůstává věrná The CW; jako Jo Harvelle se objevila v několik epizodách Supernaturalu (Lovci duchů) a teď byla obsazena do drama pilotu – Cult. Projekt Warner Bros. TV a Fake Empire (produkční společnosti Stephanie Savage a Joshe Schwartze) se zaměřuje na všetečnou, mladou produkční asistentku velmi populární TV show zvané Cult, Skye (Jessica Lucas), jež po několika zmizeních a pravděpodobně i vražd spojí síly s bloggerem, aby vypátrala zvrácené fanoušky seriálu, kteří podle něj zřejmě napodobují místa činu. Alona si zahraje herečku, která ztvárňuje mladou policistku losangeleského policejního oddělení.

Smallville Fanoušci seriálu Smallville se dočkají stejného osudu, který potkal i Buffy, The Vampire Slayer (Buffy, přemožitelku upírů). 13. dubna 2012 by totiž mělo začít digitální vydávání komiksové 11. série s novými kapitolami každý další týden. ‚Scénář‘ bude mít na starost Bryan Q. Miller. Nová komiksová série začíná tam, kde nás ta televizní opustila (tedy s Clarkem oficiálně jako Supermanem) a bude obsahovat plno fanoušky oblíbených postav (Oliver Queen/Green Arrow, Chloe Sullivan-Queen, Lois Lane, Lex Luthor…). První tištěný výtisk je očekáván 16. května. Jonathan Banks

Jonathan BanksBreaking Bad (Perníkový táta) byl obsazen do seriálu Ringer. Zahraje si sarkastického a sebevědomého gentlemana, Tobiase, obviněného z provozování nelegálních operací. Tobias je ovšem dobrý v tom, co dělá, takže ví, že si na něj agent Machado jen tak netroufne. Jonathan byl za svou roli Franka McPikea v seriálu Wiseguy (1987 – 1990) nominován na cenu Emmy.

Kanadský drama seriál původně označovaný jako minisérie, Bomb Girls, dostal druhou 12dílnou řadu. Není se čemu divit, když se seriál v Kanadě stal nejsledovanějším novým původním kanadským drama seriálem. Jen tak dál.

Noah Bean Noah Bean míří do Začarovaného lesa. Herec, známý rolí ex-agenta CIA, Ryana, považovaného za mrtvého, v seriálu Nikita (The CW), dostal roli v pohádkovém Once Upon a Time (ABC). Zahraje si pohledného čeledína věřícího, že láska je schopna čehokoli, dokonce i prolomení překážek spojených se sociálním postavením. Mezi fanoušku se proslýchá, že by mohl být láskou, o kterou přišla Zlá královna. To jsou ovšem jen dohady :)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
před 295 týdny
tak můj zájem o (původně nazvaný) pilot Golden Boy opadl :)...
ragelly
před 295 týdny
Moje info bylo dřív :DD...
Frozen99
před 295 týdny
ale já vyjadřoval svůj názor :P + dodal zdroje :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY