Facebook Twitter E-mail
8. června 2016

Které seriály na Netflixu lidé sjíždí bez přestávky?

Streamovací služba Netflix dnes zveřejnila výsledky toho, které seriály předplatitelé nejraději sjíždí maratonem. Jinými slovy, u kterých seriálů si dopřávají více času bez přestávky, a které si naopak kouskují. Výsledky vás dost možná překvapí!

Netflix vzal data od října 2015 do května 2016. Jde o sledování uživateli ve 190 zemích světa. V úvahu jsou brány pouze účty, které si prohlédly kompletně celou sérii. Z výsledků vyplývá, že průměrná doba, za kterou předplatitelé sjíždí sérii, je pět dnů. Průměrně na jeden zátah vychází sledovací doba dvě hodiny a 10 minut.

Z průzkumu vyplynulo, že seriály s prostupující dějovou linkou lidé sledují naráz méně, např. House of Cards, Bloodline, Peaky Blinders nebo Mad Men. Nejvhodnější pro maratony jsou pro lidi naopak žánrově vyhraněné seriály a komedie s dramatickým nádechem, tedy The Walking Dead, American Horror Story, The Fall nebo Orange Is the New Black.


A na kterých seriálech na Netflixu ujíždíte vy? Jaký je váš rekord co do přesledování jedné série Orange, Daredevila, House of Cards a dalších?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

katush
před 189 týdny
JA som si pozrela Daredevila za jeden deň (pred skúškou z angliny) a...
Tulrika
před 189 týdny
Jedu v maratónu Orange is the new black a Daredevil
taipan
před 189 týdny
Takhle v trhu jsem sledoval několik sérií 24 hodin a teď House of Cards,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY