Facebook Twitter E-mail
10. června 2016

Criminal Minds nachází náhradu za Dereka

Seznamte se s novou tváří, která nás bude doprovázet při řešeních případů ve dvanácté sérii.

Herec Adam Rodriguez, známý zejména svou rolí vyšetřovatele v již zrušené kriminálce z prosluněného Miami, se připojí k hlavním postavám Criminal Minds. Ztvární dosud nepojmenovaného agenta, jenž do týmu přichází z předchozí pozice v jednotce, která má za cíl dopadnout uprchlé vězně.

„Jsme opravdu velmi nadšení, že vám můžeme představit našeho nového agenta s tváří Adama Rodrigueze, který se přidává k už tak skvělému obsazení,“ prohlásila výkonná producentka a showrunnerka Erica Messer. „Na dvanáctou řadu pro vás připravujeme zbrusu nové případy a určitě také využijeme velkého zvratu z finálové epizody. Pro našeho agenta máme velmi poutavou linku, a tak se rozhodně máte na co těšit.“

Rodriguez tak zaplní velmi znatelnou mezeru, kterou v seriálu zanechal odchod herce Shemara Moora. Poprvé se na novou postavu můžeme těšit již v premiérové epizodě nové série, která startuje na podzim.


Truchlíte po odchodu Dereka? Myslíte si, že Rodriguez nahradí tuto nezapomenutelnou postavu? A jaký si vytvoří vztah s Garcinou?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 157 týdny
To je škoda, že Derek skončil. Snad tato postavu bude alespoň z poloviny...
verunkabrožová
před 157 týdny
On se určitě uchytí,Derek to sice není,ale co naplat.
Deaneira
před 157 týdny
Dobrá volba, jsem zvědavá jak zapadne. Doufám že by se mohla vrátit...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY