10. 6. 2016

Seriálové osudy: Nashville

Seriálové osudy: Nashville

A je to tady, dámy a pánové! Letošním šťastlivcem, který přežívá svou vlastní smrt, je hudební drama Nashville. Po zprávách, které jsme vám přinesli na začátku týdne, tu nyní máme oficiální potvrzení. Country stanice CMT objednala pátou sérii!

Velkou zásluhu na pokračování seriálu má také streamovací služba Hulu, která uzavřela se stanicí smlouvu o online distribuci nových řad. Hulu již dříve měla nakoupeny první série, očekávalo se, že bude v tomto trendu případně pokračovat.

„CMT vyslyšela fanoušky. Vlna lásky a vděku, které na seriál vyvalili, je ohlušující,“ uvedl Brian Philips, ředitel stanice. „Nashville skvěle doplní náš rozvíjející se program speciálů, dokumentů a původních seriálů. Budeme se o seriál starat lépe než jakákoliv jiná stanice. Nashville patří na CMT.“

Zásadní k uzavření dohody je finanční balíček, který pomůže natáčení seriálu zaplatit. Součástí něj je mimo jiné příspěvek od samotného státu Tennessee a jeho hlavního města Nashville. Starosta města nedávno navrhl financování filmového průmyslu 1,375 milionem dolarů. Prozatím není jasné, jakou částku z toho dostane samotný seriál.


Máte radost z pokračování Nashville? Zaslouží si seriál vzkříšení, nebo byste raději viděli jiné adepty, kteří by měli pokračovat?

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
Sir Drake

Sir Drake

Super !!! Nyní ještě aby byla třetí série Meče pravdy.
před 224 týdny
vevisek

vevisek

Tak to jsem ráda..nedovedu si představit,jaké to pro ni muselo být. :)
před 224 týdny
emJey (Miloš Janů)

emJey (Miloš Janů)

Tak se to konečně povedlo. :)
před 224 týdny
Další články k tématu