Facebook Twitter E-mail
13. června 2016

Life In Pieces: Hunter King povyšuje mezi hlavní postavy

Pokud přemýšlíte o tom, jak si v budoucnu povedou Clementine a Tyler, máme pro vás příjemnou zprávu. Herečka známá ze seriálu The Young and the Restless, Hunter King, byla před nedávnem povýšena mezi hlavní postavy. Seriál od stanice CBS se pro ni tak stává stálým domovem. Ve finále první série se dala dohromady s Tylerem (Niall Cunningham).

„Mít po boku herečku, která dokáže hrát jak v dramatu, tak v komedii, je vzácná věc,“ řekl výkonný producent Justin Adler. "Hunter se stala od prvního svého představení v seriálu velmi oblíbenou postavou, která rychle zapadla mezi naše další hvězdy. Nemůžeme být více nadšeni, když můžeme prohlásit, že se bude v seriálu objevovat mnohem častěji.“

Life in Pieces vypráví příběh jedné velké a často velmi zmatené rodiny, kde se mísí vtipné momenty spolu s trapnými okamžiky v přítomnosti různých postav, které dodávají ději ten pravý nádech komedie.


Koukáte na Life in Pieces? Co říkáte na románek mezi Clementin a Tylerem? Jste rádi za toto povýšení?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mik
před 75 týdny
Clementine je kočka a pěkně se na ní kouká, takže dobrá zpráva :-D Ten díl jak...
justynajohnson
před 75 týdny
Je na ní příjemné pokoukáníčko,takže určitě s dosazením do hlavní postavy...
Destinytte
před 75 týdny
Dobrá zpráva. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY