Facebook Twitter E-mail
14. června 2016

Pozůstalé čeká poslední přesun

The Leftovers (Pozůstalí) před sebou mají závěrečnou sérii a jak má tento mysteriózní seriál stanice HBO ve zvyku, opět nás čeká změna lokace. Tentokrát ale naši hrdinové nebudou cestovat napříč Amerikou, jako tomu bylo při prvním přesunu z New Yorku do Texasu. Poslední příběhy se budou odehrávat v Austrálii. Dobrou zprávou je, že se vrátí většina postav.

Ve svých obvyklých rolích se vrátí Justin Theroux (Kevin Garvey), Carrie Coon (Nora Durst), Amy Brenneman (Laurie Garvey), Christopher Eccleston (Matt Jamison), Liv Tyler (Megan Abbott), Margaret Qualley (Jill Garvey), Chris Zylka (Tommy Garvey) a Janel Moloney (Mary Jamison). Ani klan Murphyových nebude zapomenut, objeví se i Regina King (Erika Murphy), Kevin Carroll (John Murphy), Jovan Adepo (Michael Murphy) a Jasmin Savoy Brown (Evangeline Murphy).

Mezi hlavní postavy bude pro posledních osm epizod povýšen Scott Glenn (Kevin Garvey starší) a již zmíněná Jasmin Savoy Brown, která ve druhé sérii účinkovala pouze ve vedlejší roli. Ze seznamu hlavních účinkujících byla naopak vyškrtnuta Ann Dowd (Patti Levin), která by se ale mohla vrátit alespoň jako host.

O závěrečné řadě toho zatím nebylo prozrazeno mnoho, Damon Lindelof, tvůrce seriálu, však prozradil, co by mělo velkolepé finále přinést. „Seriál směřuje k velmi ambicióznímu a snad i extrémně emocionálnímu závěru.“


Těšíte se na poslední Pozůstalé? Které povýšení mezi hlavní postavy vás potěšilo nejvíce? Bude vám chybět Patti?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mik
před 78 týdny
Už se nemůžu dočkat. Navíc Austrálii mám rád, takže změna scenérie potěšila.
Lagertha
před 78 týdny
Já tento seriál "miluji", moc se těším na třetí sérii i když...
Adík
před 78 týdny
Strašně se bojím, že 2. sérii už nikdy nic nepřekoná. To byla tak úžasně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY