Facebook Twitter E-mail
17. února 2012

Drby z CW

Během dnešní noci se stejně jako loni objevily informace od důvěryhodného zdroje uvnitř stanice CW o obnovení či ukončení současných seriálů. Upozorňujeme ale, že nic není řečeno na 100 %, takže se cokoliv může kdykoliv změnit…

  • Seriály Gossip Girl, America's Next Top Model, 90210 a The Vampire Diaries mají téměř jisté obnovení na další řady.
  • Supernatural je považován za relativně bezpečný. To znamená, že se dá očekávat prodloužení na osmou sérii, avšak jsou jisté náznaky na „stáří“ seriálu – přeci jenom je 7 let už celkem hodně.
  • Producentům seriálů Hart of Dixie, Nikita, Ringer a překvapivě i The Secret Circle bylo od CW řečeno, že jsou „na hraně“ – spíše to tedy vypadá na zrušení, avšak mohou se i zachránit. U Ringer to podle čísel sledovanosti (viz naše stránka na facebooku) vypadá hodně špatně. Tvůrcům Nikity bude rozhodnutí o ukončení / prodloužení seriálu sděleno už brzy, aby podle toho mohli náležitě ukončit seriál a zodpovědět tak všechny nevyřešené otázky.

Na jaké seriály od CW se koukáte? Které podle vás dostanou stopku? A bude vás to mrzet? Či u kterých seriálů se těšíte na prodloužení? Komentáře jsou vám k dispozici! :-)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
před 258 týdny
Četla jsem, že na twitteru je nějaká petice o prodloužení The secret...
ševča
před 258 týdny
to bylo i tady 2x.
Michalenka
před 257 týdny
Tak ne asi;))

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY