14. 6. 2016

Seriálové osudy: Younger

Seriálové osudy: Younger

Je to jasné. Kabelovka TV Land našla svůj další velký hit. Stanice dnes oznámila, že svou komedii Younger prodlužuje předčasně již pro čtvrtou sérii! Zároveň prozradila, kdy se fanoušci můžou začít těšit na nadcházející třetí řadu.

Nová série vypukne na stanici 28. září. Po jejím odvysílání pak přijde na řadu tvorba dvanácti epizod, které bude obsahovat čtvrtá sezóna.

„Seriál je velmi silný. Ani jsme nemuseli moc přemýšlet, abychom došli k rozhodnutí o objednávce další řady,“ uvedl výkonný ředitel stanice Keith Cox. „Kritici i fanoušci ho milují. Jsem si jistý, že Darren i všichni herci a štáb se i nadále budou ze všech sil snažit, aby nám doručili jen tu nejlepší zábavu.“

Prodloužení, ač brzké, není překvapivé. Younger pomohl stanici prosadit se ve vodách komedií natáčených formátem single-kamera. Už ze třetí série se fanoušci mohli radovat před začátkem té předchozí, konkrétně jeden týden předem. Nyní máme jasno již tři měsíce dopředu.

Další díly seriálu
Kliknutím aktivuješ úžasnost! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Až v září?Ach jo :(
před 216 týdny
reallyreallychildish

reallyreallychildish

Jee, mám radost! Hlavně doufám, že už se konečně začne něco víc dít s »SPOILER«, celé dvě řady jen tak...
před 216 týdny
Klik

Klik

Konečne predĺženie, teším sa :)
před 216 týdny
Další články k tématu