Facebook Twitter E-mail
16. června 2016

Zemřela Ann Morgan Guilbert, Yetta z Chůvy k pohledání

Dnešní den začínáme smutnou zprávou. V úterý 14. června zemřela televizní veteránka, herečka Ann Morgan Guilbert. Odešla v Los Angeles po boji s rakovinou ve věku 87 let.

Její kariéra začala již v 50. letech minulého století, kdy pracovala jako vystupující a zpěvačka v Billy Barnes Revues. Do televize se neodmyslitelně napsala jako milovaná sousedka Millie Helper v legendární komedii The Dick Van Dyke Show, která se vysílala na počátku 60. let. Po několika hostujících úlohách herečka získala svou druhou obrovskou roli v 90. letech, když zářila po boku Fran Drescher v úspěšném sitcomu The Nanny (Chůva k pohledání).

Herečka pracovala pravidelně až do současnosti. V minulé sezóně jsme ji mohli vidět v hostující roli v nové komedii Life in Pieces, v poslední době se objevila i v Grey's Ana­tomy, Modern Family, Law & Order: Special Victims Unit.


R.I.P., Ann!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

shakespeare
před 74 týdny
Je to skoda, ale dozila se uctyhodneho veku a svet na ni nezapomene.
milosh
před 74 týdny
Smutná zpráva :( Sice ji znám jen z Chůvy, ale tam byla perfektní. Yetta...
ševča
před 52 týdny
Nejlepší seriálová babička. Jestli budete dělat někdy tenhle žebříček, první...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY