Facebook Twitter E-mail
23. června 2016

MacGyver si našel spolubydlícího

V poslední době je v módě hledat seriály úspěšné v letech minulých. Vybraní „šťastlivci“ se potom dočkají nového zpracování a nových (to znamená mladších) herců. Že se chystá restart MacGyvera již víte. Ani obsazení hlavního hrdiny (Lucas Till) a jeho nejlepšího přítele (Joshua Boone) neuniklo naší pozornosti.

Dnes Vám poodhalíme dvě nové tváře, které se připojí k vynalézavému hrdinovi. První z nic je Justin Hires – mladý herec epizodních rolí (Key and Peele, 21 Jump Street) se zatím mohl zapsal do podvědomí diváků pouze jako detektiv James Carter z letošní novinky Rush Hour. Jeho postava se bude jmenovat Wilt Bozer a objevovat se bude celkem pravidelně, půjde totiž o ambiciózního spolubydlícího samotného MacGyvera.

Druhou tváří je jméno, po mnoho let spojené s ikonou kriminalistických seriálů – Kriminálka Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation) – není jím nikdo jiný než diváky oblíbený Nick Stokes – George Eads. Postava, kterou ztvární, se jmenuje Lincoln. Nejlépe by se dal popsat jako excentrický konspirační teoretik, který je zároveň důvěryhodným státním zaměstnancem se schopností soucítit.

Nový seriál bude sledovat příběhy mladého MacGyvera, kterému je něco přes dvacet let a pracuje pro tajnou organizaci, kde používá své nadání na kreativní a netradiční řešení problémů a zabraňuje katastrofám.

Show vzniká v koprodukci CBS TV Studios a Lionsgate TV a tím, kdo to celé přivedl zpět k životu je showrunner Peter Lenkov (Hawaii 5–0). Výkonným producentem se stane tvůrce původního MacGyvera – Lee David Zlotoff. Spolu s ním budou na show pracovat například Brett Mahoney (Code Black), Paul Downs Colaizzo, Michael Cleary a opět jeden z původních tvůrců – Henry Winkler.


Sledovali jste původního MacGyvera? Zaujal Vás reboot? A co říkáte na to obsazení?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 73 týdny
vidis a ja prave opacne ..od prvej chvile som bol zvedavy ale ked prestavili...
Koldik
před 73 týdny
Som zvedavy, difam ze to velmi nezprznia...
Tulrika
před 73 týdny
Tak jsem zvědavá, co s tou klasikou provedou. Opravdu se bojím.....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY