Facebook Twitter E-mail
21. června 2016

Wilmer Valderrama bude novým agentem NCIS

Herec Wilmer Valderrama se přidává k hlavním postavám v nově připravované 14. sérii NCIS. Vyplní tak mezeru, kterou vytvořil svým odchodem herec Michael Weatherly v předchozí řadě.

Valderrama bude hrát postavu bývalého agenta NCIS, který přijal roli agenta v utajení před několika lety a setrval tak do nynější doby. Prakticky nikdo neví, jestli stále vykonává službu, nebo dokonce jestli je pořád naživu. Nyní se vrací mezi své vlastní a je plně odhodlaný ukázat ostatním, že je pro tým velkou oporou. Jeho odhodlání vykonávat práci a chránit svou zemi je pro něj na první příčce životních hodnot. Dlouholeté utajení však způsobilo, že se agent stal nepředvídatelným.

Valderrama je z poslední doby známý svou poslední vedlejší rolí v Grey´s Anatomy. Dále z jeho účinkování můžeme jmenovat role v 70´s Show, Minority Report, Awake a From Dusk Till Dawn.


Máte rádi dosavadní vývoj děje v NCIS? Chybí Vám Michael Weatherly? Bude Valderrama dobrým přírůstkem k již tak zajímavé sestavě herců?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

abbs
před 73 týdny
Herce si nějak nevybavuju, ale popis postavy zní zajímavě. Jinak jasně, že to...
Maarti
před 73 týdny
Pěkně se nám to těma pěknejma chlapama rozrůstá :D Hodí - nehodí, to uvidí!...
Koldik
před 73 týdny
Nuz som zvedavy ako sa mu to bude darit a aku osobnost bude mat.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY