Facebook Twitter E-mail
23. června 2016

John Stamos se přidává ke Scream Queens

John Stamos získal jednu z hlavních roli v nadcházející druhé řadě Scream Queens na stanici Fox. Antologie, která obsahuje prvek jak hororu, tak komedie, je natáčena pod dohledem výkonných producentů Ryana Murphyho, Brada Falchuka a Iana Brennana.

Stamos se tak znovu dává dohromady s Murphym, kdy v minulosti hrál v jeho komediálním seriálu The New Normal na stanici NBC a dále v dramedy Glee na Foxu. Herec se vrátí na obrazovky v nové sezóně i přes to, že mu stanice zrušila letošní novinku Grandfathered.

Druhá série Scream Queens se přesouvá do nemocničního prostředí, kde jsou léčeny ty nejbizarnější a nejvíce fascinující zdravotní komplikace, které se kdy v oboru vyskytly. Stamos bude hrát roli doktora Brocka Holta, velmi talentovaného chirurga, který vyniká svými schopnosti a intelektem.

Herec se připopuje k navrátilcům, mezi kterými nechybí Jamie Lee Curtis, Emma Roberts, Lea Michele, Abigail Breslin, Keke Palmer, Glen Powell a Niecy Nash.


Co říkáte na první řadu Scream Queens? Bude Stamos dobrou volbou pro roli nového doktora?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 77 týdny
Další hvězda do již hvězdného seriálu....no mám se nač těšit.
LucaR
před 77 týdny
Taktéž Taylor Lautner
007.dany
před 77 týdny
Jsem zvědavý a už se samozřejmě moc těším...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY