Facebook Twitter E-mail
24. února 2012

7 důvodů proč dát šanci Zmetkům (Misfits)

Na COOLu začínají 25. února Zmetci (Misfits). Pokud doteď netušíte, o co jde, tak vám možná pomůže v rozhodování, zda sledovat nový seriál, náš přehled...

1. Dabing i titulky

Na COOLu Zmetky uvidíme jak v dabingu, tak v originále s titulky.

2. Internet to jistí

Když je prošvihnete, tak si je můžete sedm dní po odvysílání bezplatně pustit v on-line videoarchivu a to opět jak v dabingu, tak v originále.

3. BAFTA – Známka kvality

První série získala cenu BAFTA za nejlepší dramatický seriál. A to už něco znamená. Stejnou cenu získal i nový seriálový Sherlock.


4. Nemusíte být závislí

Jelikož to je britský seriál, tak jsou série krátké, tudíž vám to nezabere tolik večerů. Navíc jednotlivé díly většinou fungují i samostatně, takže zas tolik nevadí, když vám něco uteče. Navíc v nejhorším případě to je pořád v on-line archívu.

5. Dialogy a hlášky

Pro sprosté slovo se nejde daleko. A ne zbytečně, Nathanovy nadávky a sexuální narážky budete milovat. Stejně tak Kellyin přízvuk (minimálně v originále). Rozhodně rozšíříte svůj slovník o úžasné hlášky.

6. Žádní další Hrdinové

Něco takového jste ještě neviděli. Většinou, když někdo získá superschopnosti, tak je použije pro spásu světa. Ale Misfits jsou víc reální. Takhle by to asi fungovalo ve skutečnosti. Občas vám některé dějové zvraty vyrazí dech, stejně jako některé hodně černé vtípky.

7. Hudba

Seriál má nejen skvělou znělku od The Rapture, ale všeobecně má velmi nadupaný soundtrack.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ka.techi
hodně dávno
Zůstávám věrná originálnímu zněni. Pobavím se a po únavném dnu je pro mě tenhle...
vikkyy
hodně dávno
Přesně moje slova. :) Dabing Kelly je špičkovej. V prvních dvou dílech mi...
TessieAssassin
hodně dávno
Realističtí superzmetci:) Nejradši jsem měla starší díly s Alishou,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY