Facebook Twitter E-mail
24. června 2016

GoT: Přeživší budou v balíku

Game of Thrones (Hra o trůny) se podělí o část svého enormního bohatství s lidmi, kteří z něj dělají tak úspěšnou show, jakou seriál bez pochyby je. Řeč je o hercích, kteří se můžou těšit na výrazný nárůst výplaty v následujících sériích. Je tu ale háček; ne všichni se sedmičky a osmičky dožijí.

Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Emilia Clarke a Nikolaj Coster Waldau, ti všichni se dočkají navýšení výplaty na více než 500 tisíc dolarů za epizodu, počínaje již objednanou sedmou sérií a dále i v osmé sérii, která s největší pravděpodobností bude pro seriál poslední. I když je všech pět zmíněno, rozhodně to ale neznamená, že všechny jejich postavy přežijí až do konce seriálu.

Na fanoušky seriálu čeká tento týden velkolepé finále šesté řady. Tvůrci se dle svých slov blíží do cíle. Před začátkem šesté série se vyjádřili v tom smyslu, že už píší finální zápletku a že očekávají 70–75 hodin zábavy, než se na obrazovce naposledy objeví závěrečné titulky.

Stanice HBO prozatím nepotvrdila, z kolika epizod se sedmá, potažmo i osmá série budou skládat.

Smlouvy ostatních herců včetně Sophie Turner a Maisie Williams prozatím nebyly dokončeny. Nicméně i tyto dámy uzavírali v roce 2014 stejnou smlouvu jako pětice zmíněná výše s tím, že přehodnocení platu může přijít v sedmé sérii.

Game of Thrones je nejúspěšnější drama v historii HBO a nejdéle stále běžící seriál stanice.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 73 týdny
Tento seriál mě baví čím dál tím víc :-)
golf11
před 73 týdny
Píšete o piatich hercov, ale ja tam vidím iba štyroch, či?
ragelly
před 73 týdny
Kit se někam vytratil, ale taky tam patří.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY