Facebook Twitter E-mail
23. června 2016

K Supergirl se přidá samotná Wonder Woman

Herečka Lynda Carter získala novou roli v druhé řadě komiksového seriálu Supergirl.

Bude se jednat o vedlejší roli v aktuálně natáčené nové sérii na stanici CW, kam se seriál nedávno přesunul ze CBS. Carter se nejvíce proslavila svou rolí hrdinky Amazonky ve Wonder Woman. Zde si zahraje roli prezidentky Spojených států amerických. Prvně se má objevit v třetí epizodě druhé série.

Producenti Greg Berlanti a Andrew Kreisberg prozradili, že Carter přemlouvali k účinkování již do první řady, ale herečka měla natolik plný herecký program, že musela odmítnout. Oba dva se shodují, že byl jejich sen, aby herečku dostali do svého seriálu. „Letos to nevyšlo, ale není nazbyt. Budeme to zkoušet příští rok“ řekl Kreisberg v loňském rozhovoru.

Pro Carter půjde po delší době o seriálovou roli. Naposledy jsme ji mohli vidět ve vedlejší roli v roce 2013 v sitcomu Dva a půl chlapa, kde hrála samu sebe. Také má na svém kontě roli Moiry Sullivan v hrdinském Smallville z roku 2007. Diváci si ji mohou nejlépe pamatovat z role Diany alias Wonder Woman. Seriál se vysílal v 70. letech a dočkal se tří řad a 60 dílů.

Supergirl se vrací na televizní obrazovky v pondělí 10. října.


Jaký máte názor na první řadu? Potěšilo vás obsazení Supermana a nyní i nová role pro Lyndu Carter?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 69 týdny
Do října ještě daleko,třeba přibude někdo další a těch hvězd bude víc a víc :)
007.dany
před 69 týdny
Nějaké malé zpestření samozřejmě pomůže,ale jak už jsem říkal,na Supergirl se...
Koldik
před 69 týdny
JJ uvidime co ten novy rozpocet urobi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY