Facebook Twitter E-mail
27. června 2016

Gotham: Seznamte se s novou Poison Ivy

Proměna Poison Ivy z nevinného sirotka do záporačky první kategorie je dokonána. Mladinká herečka Maggie Geha známá svou rolí z All My Children dostala svou další roli. V roli nahradí herečku Clare Foley, která se postavy ujala v prvních dvou sériích.

Ivy Pepper, záporačka z Indian Hill, je necelý krůček ke své proměně v komiksovou Poison Ivy. Dnes již devatenáctiletá dívka, která nabývá na síle, přichází do Gothamu. Do oka jí padne Bruce Wayne, kterého hraje David Mazouz.

Jedná se již o druhou ohlášenou herečku, která obohatí třetí řadu. Již dříve byla obsazena Jamie ChungOnce Upon a Time, která ztvární Valerii Vale, tetu Vicki. Valerie bude hrát urputilou reportérku, jež se bude chtít dopídit pravdy, kterou skrývá Indian Hill. Je sebejistá a udělá cokoliv, aby přišla záhadě na kloub. Dozajista si brzo všimne Gordona, o kterém je přesvědčena, že je hlavním vodítkem k vyřešení této záhady. Z dřívějších zpráv také vyplynulo, že třetí řada seriálu zaznamená příchod Mad Hattera.

Výkonný producent John Stephens prohlásil: „V souladu se všemi ostatními probíhající dějovými liniemi, které vám představujeme, stále máme co nabídnout a co nového ukázat. S nástupem Strangeova autobusu plného příšer se povaha města Gothamu zcela změní.“

Třetí řada Gothamu se vrací v pondělí 19. září na stanici Fox.


Těšíte se na novou řadu Gothamu? Jaký máte názor na změny v obsazení?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

pozitkar
před 72 týdny
Snad z ní udělají zrzku, jako v orgnále, ta bloncka je taková...
justynajohnson
před 72 týdny
Jéééé,tak tato herečka mě mile potěšila,to mám radost.
007.dany
před 72 týdny
Moc a moc se těším.Jsem strašně zvědavý...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY