Facebook Twitter E-mail
19. února 2012

Piloty v sezóně 2012/13 (The CW)

DRAMA

Arrow (akční)

Hodinové drama, které moderně podává osud legendárního komiksového superhrdiny Green Arrowa. Ten za pomoci lukostřelby, bojových umění a moderních technologií bojuje se zločinem v Star City.


Beauty and the Beast (romantický)

Novodobá romantická love story, volně inspirovaná stejnojmenným seriálem z osmdesátých let (od CBS, kde hlavní roli hrála Linda Hamilton).


The Carrie Diaries (romantický)

Prequel seriálu Sex and the City, podle románu Candace Bushnel, nás zavede do 80. let, kdy si dospívající Carrie Bradshaw pokládá první otázky týkající se lásky, sexu, přátelství a rodiny. Zároveň zjišťuje, jaký je život na vysoké škole a na Manhattanu.


Cult (krimi)

Všetečná mladá produkční asistentka velmi populární TV show zvané Cult po několika zmizeních a asi i vraždách spojí své síly s bloggerem, aby vypátrala zvrácené fanoušky, kteří podle seriálu napodobují místa činu.


First Cut (lékařský)

Nedávno vystudovaná doktorka nechává svou mimoňskou minulost s radostí za sebou a začíná si razit cestu za svěžím startem v dospělém, profesionálním světě. Naneštěstí se práce v nemocnici vůbec neliší od toho, co zažívala na vysoké.


Joey Dakota (sci-fi romantika)

Romantický muzikál na motivy izraelského seriálu (Danny Hollywood) sleduje mladou dokumentaristku cestující zpět v čase do 90. let. Tady se zamiluje do rockové hvězdy, o které je zároveň její film. Když se nečekaně vrátí do současnosti, snaží se najít cestu zpět do minulosti, aby se znovu setkala se svou láskou a ochránila ji před předčasnou smrtí.


Shelter (soap opera)

Drama situované do historického novo-anglického letního sídla, kde se noví a staří členové personálu starají o praktické, emocionální a často i komické potřeby hostů, zatímco se sami vypořádávají s vlastními problémy, jako jsou rivalita, přátelství a románky.


The Selection (sci-fi romantika)

The Selection, založené na sérii brzy vycházejících knížek od Kiery Cass, je epická romance odehrávající se 300 let v budoucnosti. Vše se točí okolo chudé, mladé dívky, která díky loterii může soutěžit o možnost stát se příští královnou válkou zničeného národa na rozcestí.

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2012/13 (ABC) (18. 2. 2012)
Piloty v sezóně 2012/13 (CBS) (18. 2. 2012)
Piloty v sezóně 2012/13 (The CW) (právě čteš)
Piloty v sezóně 2012/13 (FOX) (20. 2. 2012)
Piloty v sezóně 2012/13 (NBC) (21. 2. 2012)
Piloty v sezóně 2012/13 (ostatní) (22. 2. 2012)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
před 299 týdny
já si počkám hlavně na herecké obsazení, protože tím se nejvíce řídím :D takhle...
_Andy_
před 299 týdny
Tak celkem se mi zamlouvá Cult, uvidíme co z toho bude :)
B.
před 299 týdny
Jen jedno scifi a zopár fantazy. snad nám tedy vydrží uz běžící escifárny! :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY