Facebook Twitter E-mail
24. června 2016

Mr. Robot dostává více epizod a vlastní aftershow

Druhé řadě kritiky velmi uznávaného seriálu Mr. Robot byly doobjednány dvě epizody, počet se tak vyšplhal na celkových 12. Všechny budou pod režijním dohledem Sama Esmaila. Spolu s touto zprávou přichází i oznámení, že byla seriálu také objednána aftershow.

Mr. Robot se vrátí na obrazovky s dvouhodinovou epizodou 13. července, následovat bude hodinová aftershow s názvem Hacking Robot. Zatím nebylo oznámeno, kteří herci přijmou pozvání. Výkonným producentem bude Aliyah Silverstein.

Není překvapením, že se seriál dočkal doobjednání vzhledem k jeho úspěchu u diváků. Seriál doposud obdržel Zlatý glóbus a Critics Choice Award za nejlepší dramatický seriál, takže jeho důležitost na amerických obrazovkách je na vzestupu.

V posledních letech aftershow začínají nabývat na popularitě. AMC uspěla s Talking Dead, který shrnuje nejdůležitější momenty z uplynulých epizod hitu The Walking Dead, nebo stejně tak Talking Saul pro seriál Better Call Saul. V minulé sezóně přispěla svou troškou i stanice HBO, která vytvořila show After the Thrones pro svůj megahit Game of Thrones.


Jaký máte názor na první sérii Mr. Robot? Co očekáváte od děje druhé série? A jste rádi za navýšení epizod?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 68 týdny
No tak sláva,čím víc tím líp:-)
Koldik
před 68 týdny
som vo velkom ocakavani ako sa bude 2 seria odvijat

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY