Facebook Twitter E-mail
25. června 2016

Supernatural: Co čeká Winchestrovy v nové sérii?

Herecké hvězdy Supernatural, Jared Padalecki a Jensen Ackles, prozradili, na co se diváci mohou těšit v následující řadě. Řeč je samozřejmě o následcích finálové scény, kde se duo ocitlo v zapeklité situaci.

Závěrečná scéna nabídla divákům pohled na Sama, kterého zaskočil příchod jedné členky Men of Letters, Lady Toni, z londýnské pobočky. Když Sam odmítl přistoupit na její nátlak, vystřelila.

„Zcela jistě ho střelila,“ prohlásil herec Jared Padalecki v rozhovoru během předávání cen Saturn Awards, kde spolu se svým Acklesem předávali cenu tvůrci Ericu Kripkemu. „Nevím, kam ho zasáhla, ale zcela jistě ho postřelila. Opravdu to není nic nového, Sam se znovu ocitl v ohrožení života, díky bohu alespoň za to, že ho zase někdo nemučí,“ dodal herec se smíchem.

Zajisté ale tato scéna nebyla jediná, která nechala diváky v nevědomosti. K závěru finálového dílu Amara poděkovala Deanovi za to, co pro ni udělal tím, že mu umožnila znovu se shledat se svou matkou Mary, kterou bratři ztratili, když byli velmi malí. Pokud ale někoho napadla myšlenka, že se na scénu vrátí i jejich otec John, bohužel přijde zklamání. Ackles s jistotou prohlásil, že se herec Jeffrey Dean Morgan nevrátí. „Jsem plný očekávání, jak ovlivní děj znovushledání s matkou,“ řekl Ackles v dalším z rozhovorů. „Byl jsem celkem překvapený. Netuším, co přijde a jak to děj přímo ovlivní.“ Padalecki měl velmi podobné reakce na to, že se v nejbližší době uvidí se svojí seriálovou matkou, kterou hrála v prvních sezónách herečka Samantha Smith.

Supernatural se s novou řadou vrací ve čtvrtek 13. října na stanici The CW.


Jaký máte názor na uplynulou jedenáctou sérii? Byli byste rádi, kdyby se kromě mámy vrátil i taťka John?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lucig
před 68 týdny
Jestli se autoři snažili o cliffhanger, měli zvolit něco originálnějšího,...
angel216
před 68 týdny
Já se na novou sérii znovu jako na všechny minulé velmi těším. Supernatural je...
Koldik
před 51 týdny
No jo ta finalka bola super. Dal som sneak peak na prvu epizodu 12ky a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY