Facebook Twitter E-mail
25. června 2016

YouTube chystá svůj první seriál

Světově známé filmy Step Up (Let's Dance) patří mezi jedny z nejpopulárnějších snímků z tanečního světa. První z nich byl do kin uveden v roce 2006 a stal se z něj okamžitý hit. V hlavních rolích se představili herci Channing Tatum a Jenna Dewan Tatum. Postupně následovaly hned čtyři další filmy, ale filmovou tvorbou tyto příběhy nekončí. Před pár dny byla oznámena objednávka seriálové verze Step Up, kterou uvede internetový server YouTube, respektive jeho předplatná služba YouTube Red.

Seriál je prezentován jako napínavé a sexy hudební drama o tanečnících z akademie múzických umění. Jeho produkce začne ještě letos a premiéra je v plánu na příští rok. Pozitivní zprávou je i aktivní zapojení týmu z filmové předlohy. Manželé Tatumovi budou plnit funkci výkonných producentů, stejně jako filmoví producenti Adam Shankman, Jennifer Gibgot a Meredith Milton. Pro YouTube se jedná o první vlastní skriptový seriál.

„Už léta patřím k fanouškům filmů Step Up a vždy jsem věřila tomu, že by z nich mohl být skvělý původní seriál. Víme, že tanec je na YouTube celosvětově velmi úspěšnou kategorií, takže mě těší, že budeme mít seriál, který bude zasazen do takto vysoce populárního žánru,“ uvedla ve svém prohlášení Susanne Daniels, vedoucí vlastní tvorby kanálu YouTube.


Jste fanoušky filmů Step Up? Překvapila vás zpráva o objednávce seriálu na YouTube? Dáte mu šanci?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Moni Peace
před 72 týdny
Prvý step up som uplne milovala a všeobecne tanečné vecičky ma veľmi bavia,...
Koldik
před 72 týdny
filmy boli fajn, a ak na to budu davat pozor ti isti, tak to snad...
IcePrincess
před 72 týdny
My tancujeme, my chtít odběr. :D Né, opravdu jsem zvědavá, co z toho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY