27. 6. 2016

Seriálové osudy: Baby Daddy

Seriálové osudy: Baby Daddy

Ani po rebrandingu ABC Family na Freeform a snaze přilákat trošku dospělejší publikum si pod sebou stanice větev neřeže. Zůstává věrna klasikám, které si za uplynulá léta dokázaly získat srdce fanoušků po celém světě.

Jedním příkladem za všechny je komedie Baby Daddy (Tři kluci a nemluvně), která aktuálně vysílá svou pátou sérii. Stanice dnes oznámila, že seriál prodlužuje pro šestou řadu! Fanoušci se tak se svým miláčkem ani v nové sezóně nebudou muset rozloučit.

Rozhodnutí je o to radostnější, že s novou sérií se Baby Daddy dočká velkého milníku, bude slavit 100 epizod!

„Hranice mezi rodinou a přáteli je v Baby Daddy skvěle znázorněna,“ uvedla Karey Burke, výkonná programová viceprezidentka stanice. „Vždy můžete počítat s klanem Wheelerů, kteří vám zajistí příval smíchu i srdceryvných momentů.“

Baby Daddy je jeden ze dvou multi-kamerových sitcomů na stanici, tím druhým je Young & Hungry, který se prodloužení dočkal již na jaře.

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
milosh

milosh

Další ze seriálů, který mám na seznamu "Jednou..." Takže mě to těší, ale nevím, kdy to budu...
před 221 týdny
allyska

allyska

Paráda, seriál chytil druhý dech a baví :-)
před 221 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

To je paráda,moje nejoblíbenější oddechovka :)
před 221 týdny
Další články k tématu