28. 6. 2016

Novinka pod lupou: Lady Dynamite

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Lady Dynamite
Žánr: Komedie / Surrealistický
Stanice: Netflix
Premiéra: 20. 5. 2016
Vysílání: celá série naráz
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Pam Brady, Mitch Hurwitz
Herci: Maria Bamford, Fred Melamed, Mary Kay Place

Ve zkratce

Stand-up komička a herečka Maria Bamford se stěhuje zpátky do Los Angeles. Posledních šest měsíců se zotavovala z následků, které vyvolala její bipolární porucha. Nyní se snaží znovu od základu postavit svůj život s pomocí agenta Bruce Ben-Bacharacha. Současností probleskávají flashbacky, které divákům přibližují Mariinu minulost a její vztahy s rodinou a přáteli.

Trailer

Podobné seriály

Baskets
The Comedians

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Nevím, proč se neustále takto dobrovolně mučím a snažím se dokoukávat celý pilot. Epizodu jsem viděla před více než měsícem a pořád z ní ještě mám noční můry. Tento komediální styl opravdu dokáže zaujmout pouze malou hrstku publika, pro všechny ostatní to je jen jeden WTF moment za druhým. Bohužel patřím do druhé, méně chápavé skupinky diváků. Od začátku do konce jsem neměla tušení, o co jde, jen mě při sledování provázel pocit sevřeného žaludku.

Hlavní hrdinka je tak nesympatická, až to bolí. Potřebovala by ránu pěstí, aby se vzpamatovala, a pak nějakou pořádnou plastiku. Tohle že má být člověk, na kterého se mám dívat celou sérii, potažmo i víc řad? Absolutně nezajímavá osobnost, která vtip neviděla ani z vlaku.

Nevím, co víc k tomu říct. Netflixácké komedie se vyznačují jistou dávkou jinakosti, ale zatímco např. Master of None ji předkládá v jakž takž snesitelné rovině, Lady Dynamite jde full-frontal a vy se nestačíte divit. Seriál bych doporučila jen těm největším masochistům, ale pokud chcete vidět názornou ukázku, trailer je ta správná volba.
  • Co vlastně není mínus?
0 %
Mé hodnocení
ragelly

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
milosh

milosh

Velký obdiv všem, kteří dokázali dokoukat pilot. Mně bohatě stačil trailer. Přidávám se k názoru, že...
před 221 týdny
Koldik

Koldik

hruuuuza
před 221 týdny
Pipa22

Pipa22

;-) sama doporuceni ...
před 221 týdny
Další články k tématu