Facebook Twitter E-mail
29. června 2016

American Horror Story přivítá známou tvář

Informace o nové šesté řadě American Horror Story jsou velmi přísně tajeny pod pokličkou. Doslova. Do současné doby nebyl oznámen celkový seznam herců, kteří se vrátí v další kapitole slavné antologie, a co víc, nikdo z fanoušků zatím ani netuší, o čem následující sezóna bude! Loni touto dobou už byli všichni natěšeni, jakou novou atmosféru přinese Lady Gaga do Hotelu, letos ovšem zatím máme útrum. Dnešní zpráva nicméně alespoň trochu uleví od čekání na novou sérii.

Jeden nový střípek tu přece jen je. Bylo oznámeno, že tvůrce Ryan Murphy přizval zpět herce z minulé série Cheyenna Jacksona. Pro magazín Out v rozhovoru herec potvrdil, že se vrací do nově natáčené řady seriálu, který produkuje stanice FX. V páté sérii si Jackson zahrál majitele Hotelu Willa Draka. Touto zprávou se seznam navrátivších herců rozrůstá na dosavadní počet tří tváří. V březnu letošního roku svou účast potvrdila Lady Gaga, ačkoliv neví, na jak dlouhou dobu se v sérii ukáže. Další tváří bude Angela Bassett, která svou účast potvrdila v únoru.

Ředitel stanice FX, Jonathan Landgraf v lednovém rozhovoru potvrdil, že děj antologie bude zasazen do přítomnosti, s dozvuky příběhů, které se odehrály v době minulé a které zásadně ovlivní děj. American Horror Story se s novými příběhy vrací letos v říjnu.


Co říkáte na pátou sérii AHS? Byla podle Vás Gaga dobrou volbou pro rozšíření děje? A co očekáváte od nové série, popřípadě jaký by měla nést titul?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Birter
před 76 týdny
Tak to potom nechápu. Už dávno v jednom článku se psalo že se 6.sérii...
justynajohnson
před 76 týdny
Snad těch hvězd přibude mnohem víc,Hotel byl skvělý....doufám,že kvalita další...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY