Facebook Twitter E-mail
28. června 2016

Game of Thrones získal téměř 9 milionů diváků

A opět nám tu znějí fanfáry. V neděli bylo odvysíláno očekávané finále šesté řady Game of Thrones, které bylo… no očekávané.

Seriál se může radovat z nového rekordu. Během nedělního večera si díl pustilo 8,9 milionu diváků. To je pro seriál zcela nový strop, když překonal sám sebe o 800 tisíc lidí! Docela nás to nutí uvažovat o tom, kde se čísla budou pohybovat za dva roky, až touto dobou (s největší pravděpodobností) poběží závěrečný díl celého seriálu. To se asi ten náš pomyslný strop úplně utrhne a finále bude sledovanější než Super Bowl :-) A ne, stanice prozatím nepotvrdila, že GoT skončí osmou sérií, ale už se to tak nějak obecně předpokládá.

Zpátky k nedělním výsledkům. Epizoda si nevedla skvěle pouze v celkovém čísle, ale také v ratingu, tedy u cílové skupiny diváků 18–49 let. Zde se číslo vyšplhalo na 4.4, které je pro GoT taktéž nový rekord.

Šestá série si vedla celkově velmi slušně. Epizody sledovalo během týdne v průměru 23,3 milionu lidí na všemožných platformách včetně DVR a streamování.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 133 týdny
Nemůžu se zbavit pocitu, že teď, když už to vzdali a postup jim nebrzdí to, jak...
verunkabrožová
před 133 týdny
Hudba naprosto famozní a celý seriál také,pěji jen samou chválu.
Vachisek
před 133 týdny
jakákoli tvorba co si vezme inspiraci je lepší než když kopíruje knihy... :)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY