29. 6. 2016

Novinka pod lupou: The Windsors

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Windsors
Žánr: Komedie / Parodie / Soap Opera
Stanice: Channel 4
Premiéra: 6. 5. 2016
Vysílání: od 6. května do 3. června každý pátek večer
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: George Jeffrie, Bert Tyler-Moore
Herci: Harry Enfield, Hugh Skinner, Haydn Gwynne, Louise Ford, Richard Goulding, Matthew Cottle, Morgana Robinson, Ellie White, Katy Wix, Celeste Dring, Tim Wallers, Tony Jayawardena, Lucy Montgomery

Ve zkratce

Seriál vypráví příběh milované britské královské rodiny, pouze je z něj udělána parodická soap opera. I když jsou příběhy zcela vymyšlené, jsou inspirovány skutečnými událostmi.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Myslím, že je dobrý nápad odbýt si na začátku dne odpad a následně napsat něco o seriálu, který vypadá nadějněji. Tak tady máte dnešní perlu. Parodie na královskou rodinku. Co by s tímhle asi mohlo být špatně, že. Od začátku do konce se nestačíte divit, co jsou někteří schopni vymyslet, natočit a odvysílat. Jestli někdy vznikl nějaký zbytečný seriál, pak je to tenhle.

Opravdu si nedokážu představit, koho by tento typ pořadu mohl bavit. Lady Dynamite je vlastně docela podobná tomuto výplachu, ale ta alespoň neparoduje skutečné osobnosti, navíc osobnosti, ke kterým vzhlíží nejen Británie, ale celý svět. Opravdu mi bylo fyzicky špatně, když jsem viděla, co s některými provedli. Jistě, nikdo včetně královské rodiny není úplný svatoušek, ale dělat z nich takové debily jen kvůli tomu, aby se u toho někdo pobavil? To asi moc nevyšlo.

+ stupnice pod nulu jít nemůže

- vzniklo to

Moje hodnocení pilotu: 0 %

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře16zobraz všech 16 příspěvků
teraxa

teraxa

Tak tohle mě pobavilo, upřímná recenze, co mi mluví z duše a to jsem to ani nemusela vidět. Dokoukalas...
před 221 týdny
Hannie

Hannie

100% souhlas!
před 221 týdny
ragelly

ragelly

Jo :D
před 221 týdny
Další články k tématu