5. 8. 2016

Novinka pod lupou: Private Eyes

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Private Eyes
Žánr: Drama / Krimi / Komedie
Stanice: Global
Premiéra: 26. 5. 2016
Vysílání: každý čtvrtek večer
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Tim Kilby, Shelley Eriksen
Herci: Jason Priestley, Cindy Sampson, Barry Flatman, Jordyn Negri

Ve zkratce

Bývalý hokejista Matt Shade od základu změní svůj život, když se rozhodne spojit s odvážnou soukromou vyšetřovatelkou Angie Everett. Společně vytváří nečekaně efektivní duo vyšetřovatelů. Skrze jejich nové partnerství je Shade nucen prozkoumat, kým se stal a kým chce být. Zločiny dvojici zavedou na různá místa. Nechybí koňské dostihy, luxusní restaurace, hip-hopová scéna v Torontu, skandální literatura, kouzelnické kluby a mnoho dalšího.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Ehm. Hokejista, který se vydává na dráhu soukromého očka. To už je skoro jako To je vražda, napsala, jen v hlavní roli vidíme bývalého zlatého synka ze slavného ZIP kódu 90210, ne roztomilou babču.

Seriál toho opravdu příliš nenabízí. Hlavní dvojka nemá žádnou chemii, jakou byste od dua s opačným pohlavím čekali. I když seriál dobře míchá drama a komedii, nestačí to k tomu, aby dokázal zaujmout.

Příběh v pilotu nezanechal žádný dopad, vlastně už si ho po pár dnech skoro ani nepamatuju. Nevyskytuje se zde žádný nečekaný zvrat, moderní technologie ani chemie mezi postavami; co nám vůbec může nabídnout, aby stál za náš čas? Nic mě nenapadá. Neříkám, že jsem neviděla horší seriálové kousky, tohle rozhodně jde dokoukat, dokonce se během sledování ani nechcete zabít (nebo místo toho spát). Ale nic extra v tom opravdu nehledejte.
  • nemá, co nabídnout
  • žádná chemie mezi postavami
  • neoriginální zápletky
30 %
Mé hodnocení
ragelly

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Pipa22

Pipa22

... ja tomu dam sanci. Moc me rozesmal prvni odstavec recenze :-), :-), :-). Shodou okolnosti ji ted...
před 215 týdny
Bellezza

Bellezza

Aj sú k tomu niekde titulky? Pozrela by som aspoň pilot..
před 215 týdny
Exredaktorka

Exredaktorka

Ne To je vražda, napsala, ale pokus o druhý Moonlighting.
před 110 týdny
Další články k tématu