29. 6. 2016

Seriálové osudy: Preacher

Seriálové osudy: Preacher

Fanoušci letošní čerstvé novinky Preacher se můžou začít radovat. Stanice AMC dnes oznámila, že se seriálová předělávka slavného komiksu dočká druhé řady! Aby toho nebylo málo, byl navýšen také počet epizod, které druhá série bude obsahovat.

Až se Preacher v roce 2017 vrátí, představí hned 13 nových epizod. To je přírůstek o tři kousky, první řada má totiž deset dílů.

„Preacher je velmi speciální seriál. Jsme nadšeni, že s fanoušky můžeme sdílet zbytek divoké první série a rozšířit příběh o druhou řadu,“ uvedl ředitel stanice Charlie Collier v oficiálním vyjádření. „Sam, Seth, Evan a celý tvůrčí tým dokázali obdivuhodně přenést komiks na obrazovky. Těšíme se na více času, který s těmito nezapomenutelnými postavami budeme moct strávit.“

Rozhodnutí o obnovení seriálu není překvapivé. Jde o druhou nejlepší kabelovkovou novinku letošního roku, co se týče cílové skupiny 18–49 let. V průměru získává během prvních tří dnů od premiéry epizoda 3,3 milionu diváků.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře11zobraz všech 11 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Je to super seriál,takže žádné překvapení,alespon ne pro mě.
před 221 týdny
CUTE_BUT_PSYCHO

CUTE_BUT_PSYCHO

Super, to ma potešilo, zatial ma serial velmi bavi, len dufam že sa coskoro trosku viac rozbehne, neviem...
před 221 týdny
rebeccacarf

rebeccacarf

Mě na jednu stranu seriál fakt baví, jsem zvědavá, co bude dál, ale na druhou stranu jsem si už dvakrát po...
před 221 týdny
Další články k tématu