Facebook Twitter E-mail
1. července 2016

American Crime: Felicity Huffman se vrátí

Herečka Felicity Huffman podepsala novou smlouvu, která ji zavazuje k účinkování ve třetí řadě dramatu American Crime.

Huffman, kterou proslavily její filmové role a hlavně seriál Zoufalé manželky, se bude znovu objevovat v seriálu od ABC. V předchozích sériích ztvárnila dvě různé postavy. Herečka je druhou tváří, která se vrací; již dříve byl oznámen návrat její kolegyně Reginy King.

Seriál se řadí k antologiím, každá nová řada přináší nové postavy a nový motiv, jako je tomu u American Horror Story či American Crime Story. Očekává se, že se další herci v čele s Timothym Huttonem taktéž objeví v nové sérii.

Děj třetí řady se bude odehrávat v Severní Karolíně a bude se soustředit na pracovní příležitosti obyvatelstva, ekonomické rozdíly napříč společenským spektrem, a také se dotkne ožehavějších témat jako rasová problematika či lidská práva. Předchozí sezóny se točily okolo sexuálního násilí a taktéž rasové nesnášenlivosti.

Navzdory nižší sledovanosti byl seriál prodloužen pro novou sérii. Ačkoliv u diváků příliš neboduje, kritiky je tento seriál hodnocen velmi kladně. Důkazem je i několikero nominací na divácké a televizní ceny. Do současné doby American Crime získal 10 nominací na ceny Emmy za svou první řadu a sošku si v roce 2015 odnesla mimo jiné zmíněná Regina King.


Oblíbili jste si American Crime? Je podle Vás druhá sérii podařenější než řada předchozí? A kdo si myslíte, že by měl letos dostat sošku?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fabec
před 72 týdny
Tá Amerika je taky divná, tam během roku vznikne tolik seriálu, že to můžou...
justynajohnson
před 72 týdny
Tahle herečka mi přijde nemastná neslaná,ale nevadí mi,takže jí zkousnu.
erikbencik
před 71 týdny
Perfektný seriál, moc sa teším že ho predĺžili a dúfam že tak spravia aj na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY