Facebook Twitter E-mail
7. července 2016

V Code Black se zabydlí Rob Lowe, jeden z Hrdinů a další

Minulý měsíc se objevila překvapující zpráva, která s sebou přinesla zásadní změny týkající se druhé série lékařského seriálu Code Black. Kromě vyhazovů a povyšování herců bylo také zmíněno, že probíhají castingy na nové postavy. Ty byly nyní obsazeny.

První z nich je mladý lékař Elliot Han, kterého ztvární dvacetiletý herec Noah Gray-Cabey, který se proslavil jako Micah Sanders v seriálu Hereos (Hrdinové). Elliot je milý a přátelský doktor, který ve škole exceloval, ale katastrofy, které jsou v nemocnici na denním pořádku, jsou pro něj velkým soustem. Druhým nováčkem je doktorka Noa Kean v podání herečky Emily Tyry, známé ze seriálu Flesh and Bone (Pot a slzy). Noa vyrůstala ve špatných podmínkách, ale přesto se jí povedlo uplatnit svou inteligenci a vystudovat mezi nejlepšími ve třídě. Je sebejistá a vzpurná a nikdy si nehraje na někoho, kým není. Nerada se potýká s hloupými a privilegovaný­mi lidmi.

Další roli získala herečka Nafessa Williams (One Life to Live). Ta si zahraje Charlotte Piel, která byla jako malá dětskou filmovou hvězdou. Herecké kariéry se však vzdala a vydala se na dráhu lékařky. Nyní se vrací do Los Angeles, kde získala místo rezidentky v nemocnici Angels Memorial. Jako poslední byla obsazena i role mužského protějšku hlavní hrdinky, doktorky Leanne Rorish (Marcia Gay Harden). Role se zhostí herec Rob Lowe, kterého můžete znát ze seriálů Parks and Recreation, The Grinder a dalších. V Code Black se představí jako plukovník Ethan Willis, který pracoval ve vojenské nemocnici v Afghánistánu. Nyní přesídlil do Angels Memorial, kde bude svým kolegům předávat zkušenosti, které získal v terénu. Nerad se však řídí pravidly, čímž si získá sympatie Leanne, ovšem ne všichni lékaři budou její nadšení sdílet.

Druhá série Code Black bude mít premiéru 28. září.


Sledujete seriál Code Black? Budete se navzdory změnám dívat i na druhou sérii? Jak se vám zamlouvají nové role a jejich obsazení?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 71 týdny
Souhlas. Možná to chtějí utáhnout na jeho jméno, tak snad má víc příznivců...
justynajohnson
před 71 týdny
Já nevím,Rob je takovej otravnej,mám pocit,že at hraje to nebo ono...pro mě to...
Koldik
před 71 týdny
Mne sa napriklad Rob v Californication pacil...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY