Facebook Twitter E-mail
5. července 2016

Halt and Catch Fire zná datum svého návratu

Po dlouhém čekání si mohou fanoušci retro dramatu Halt and Catch Fire konečně zapsat do kalendáře návrat svého oblíbence. AMC oznámila, že její miláček kritiků se vrátí se svou třetí sérií na konci prázdnin, konkrétně 23. srpna. Premiéra bude hned dvojitá, dočkáme se totiž dvou nových epizod, a to v úterním slotu ve 21:00. Ve svém dalším týdnu už se PC Rebelové přesunou na dvacátou druhou hodinu.

Zatímco v živém vysílání je toto dobové drama velmi skromné a přežívá jen stěží, na zařízeních DVR se mu daří podstatně lépe. Tento fakt a kladné ohlasy ze strany kritiků přiměli AMC nadělit seriálu třetí řadu. Na tu už fanoušci po celém světě netrpělivě čekají, předchozí série se totiž začaly vysílat už začátkem června.

Třetí sezóna bude ve znamení dalšího časového skoku, a to do března 1986. Mutiny přesídlil z Texasu mezi velké hráče v proslulém Silicon Valley. Cameron a Donna nadále hledají něco, co je odliší od řady dalších firem podobného rázu, ale jejich noví spolupracovníci vystaví jejich partnerství zkoušce.


Těšíte se na pokračování osudů našich PC Rebelů?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 72 týdny
Já už se nemůžu dočkat. :-)
justynajohnson
před 72 týdny
Já si netrpělivostí okousala dva nehty :( Naštěstí mi jich ještě osm zbylo :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY