Facebook Twitter E-mail
4. července 2016

Chris Evans opouští Top Gear

Tak tohle dlouho netrvalo. Stanice BBC dnes vydala oficiální tiskové prohlášení, které se týká dlouholetého motoristického pořadu Top Gear. Ten si v letošní sezóně prošel obrovskou změnou, když vyměnil téměř celý tvůrčí tým včetně moderátorů.

Nová verze však britské diváky příliš nezaujala. Dávno pryč jsou doby, kdy pořad kraloval britské sledovanosti. Spolu s původními moderátory, kteří si nyní pilně připravují svou novou show na Amazonu, se ztratil i zájem fanoušků.

Oznámení BBC říká následující:

„Chris opouští své povinnosti u Top Gearu. Tvrdí, že udělal vše, co bylo v jeho silách, aby pořad uspěl. Pevně věří, že ti správní lidé u Top Gearu vydrží, a to jak za kamerou, tak i v řadách moderátorů. Společnými silami pak pořad dovedou až k hitu, jakým všichni chceme, aby se stal. Nová série prozatím nasbírala přes 30 milionů zhlédnutí ve Velké Británii a byla prodána do 130 zemí po celém světě.“

Moderátor Chris Evans, kterého se zpráva týká, se k události vyjádřil také: „Nikdy jsem nepracoval s oddanějším týmem než za posledních 12 měsíců. Mám pocit, že můj odchod je to nejlepší, co můžu pro pořad udělat. I nadále zůstávám obrovským fanouškem pořadu, vždycky jsem jím byl, vždycky jim i budu. Nadále se budu soustředit na svůj pořad v rádiu a s ním spojené akce a události.“

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 71 týdny
Zatím nepotvrzeně, ale vypadá to, že jo: Sources tell Variety that Evans’...
Drunk_Queen
před 71 týdny
Jojo, to jsem četla. Ale tak problémem měl být snad jen Evans, takže nevidím...
shakespeare
před 70 týdny
Konecne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY