Facebook Twitter E-mail
5. července 2016

Užívejte si léto se SerialZone! Soutěž!

Začaly prázdniny, doba horkých letních dnů, sluníčka, pohody a dovolených. Mnozí z vás mají jistě velkolepé plány, jak si následující dva měsíce užít. Pokud je součástí těchto plánů i cestování, pak vás chceme nalákat na naši letní akci.

Vyfoť se na prázdninách se SerialZone. To je slogan naší kampaně, kterou dnes rozjíždíme. Chceme společně s vámi trávit příjemné chvilky ve všech koutech světa, od Brna až po New York. Proto jsme se rozhodli uspořádat velkou foto akci, která bude trvat celé léto.

Zaznamenejte se na výletě, na dovolené, na prázdninách. Pokud máte naše tričko, tak super, hoďte ho na sebe a blikejte. Pokud ne, otevřete si třeba na tabletu nebo na mobilu náš web a vyfoťte se na dovče třeba jen s tímto. Ukažte nám, že se k nám vracíte, i když se pohodlně neválíte doma v posteli nebo si nekrátíte dlouhou chvíli ve škole :-)

Na všechny, kteří nám pošlou svou fotku, čeká příjemné překvapení. Trofej je již samozřejmostí. Ze všech fotek ale poté vybereme ty nejlepší, jejichž autoři se budou moct těšit i na speciální dárek!

Jaké jsou podmínky? Máte více možností:

1) Fotku si nasdílíte na profil na Facebooku, označíte ji tagem #SerialZone a uvedete svou přezdívku, pod kterou na našich stránkách vystupujete.

2) Pokud se stydíte před svými kamarády a známými, můžete fotku poslat přímo nám do zpráv, my ji potom nasdílíme a uvidí ji pouze kolektiv nás, SerialoManiaků :-) Opět platí, že pokud chcete trofej, budeme muset znát i vaši přezdívku.

3) Pokud nejste kamarádi s Facebookem ani trošku (tzv. nemáte profil), můžete fotku posílat na mail ragelly@serialzone.cz. Opět uvedete přezdívku, pokud máte o trofej zájem, a my fotku sami nasdílíme do našeho speciálního letního fotoalba.

Abychom nebyli úplní žabaři, tak jsme se rozhodli začít. Samotný náš marketingový šéf megawir si užíval dovolenou v Jižní Americe, kde si na ikonickém místě v Peru (jasně, řeč je přece o Machu Picchu!) nenechal ujít příležitost a vyblikl se v našem loňském srazovém tričku!

Tak jen do toho, nenechejte ho, chudáka, dlouho samotného! :-) Moc se těšíme na vaše fotky a jsme zvědaví, kam se spolu s vámi vydáme!Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

hacker3985
před 97 týdny
Soutěž ještě běží?
ragelly
před 97 týdny
Ano :)
Micuda98
před 97 týdny
Prosím ať běží aspoň do konce příštího týdne, momentàlně jsem na Ženevském...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY