Facebook Twitter E-mail
29. února 2012

Jarní novinky a jejich trailery (2012)

Awake

Jako prvního jarního seriálu se konečně dočkáme dlouho očekávaného Awake. Většina z vás už ho stejně díky webové předpremiře viděla, ale ať je to oficiální – pilot bude odvysílán 1. března na NBC.

GCB

Člověk ani pořádně neví, jak se tahle novinka zrovna bude jmenovat. Od Good Christian Bitches jsme se přes Good Christian Belles dostali až k GCB. Každopádně „Zoufalky z Dallasu“, začínají 4. března na ABC.

Missing

Bývalá agentka CIA odcestuje do Evropy, aby za každou cenu našla svého uneseného syna. Trailer vypadá relativně akčně, ovšem když vezmeme v úvahu, že to jsou určitě sestříhané všechny akční scény z celého seriálu, tak ten zbytek, kde Ashley Judd pronáší vášnivě: „Já nejsem agentka, ale matka hledající svého syna!“, působí poněkud komicky. Tak uvidíme jestli nás ABC 15. března potěší či zklame…

Bent

Komedie o čerstvě rozvedené ženě, která se zamiluje do Peta, kterého si najala, aby ji zrekonstruoval kuchyň. Nová komedie startuje 21. března na NBC.

Best Friends Forever

Další komedie od NBC, tentokrát o dvou starých kamarádkách Jessice a Lennon, které osud po letech svede opět dohromady. Jen Lennonin přítel Joe z toho zrovna neskáče radostí do stropu. I když vysílání začíná již 4. dubna, tak na youtube není použitelný trailer, tak vkládáme alespoň nějaké ty záběry a rozhovory…

Scandal

Žehlí problémy jiných, stejně, jako to dlouhá léta dělala pro prezidenta USA v Bílém domě. Jenže teď má svou firmu a začíná novou kapitolu ve svém osobním i profesním životě… Nové drama od Shondy Rhimes startuje 5. dubna na NBC.

Magic City

První jarní kabelová novinka. Stanice Starz přináší retro z hotelu Miramar v Miami. 5. dubna uvidíme, jak se mu bude dařit v sezóně neúspěšných retro dramat. Snad nedopadne jako Playboy Club či Pan Am.

Apartment 23

Další z novinek u které nevydržel původní název dlouho. A přitom ten původní Don't Trust the Bitch in Apartment 23 byl takový krásný. Chloe je mrcha, která vytáčí své spolunájemníky. Ovšem jen do té doby, než jí to stejnou mincí oplatí její nejnovější spolubydlící… Kromě toho za zmínku stojí, že v téhle nové komedii od ABC uvidíme návrat Jamese Dawsona" Van Der Beeka. Takže se těšte na 11. dubna.

Titanic

Tentokrát zavítáme na chvíli do Evropské tvorby. Britská ITV nám přinese Titanic. Příběh nepotopitelné lodi známe všichni, tak stačí jen napsat, že vyplouváme 13. dubna.

The 2–2

Poslední novinkou je policejní drama od CBS.


UPDATE 1. 3.

Client List

Ještě se nám tu zjevilo jedno nové kabelovkové drama. Lifetime 8. dubna startuje nový seriál s Jennifer Love Hewitt.

UPDATE 4. 3.

Common Law

Wes a Travis jsou parťáci. A jelikož mezi sebou od nepaměti mají nějaké problémy, kapitán se je rozhodne poslat na partnerskou terapii… Jejich sezení začínají 11. května na USA.


Podle mě jarní sezóna nic moc. A co vy? Vyberete si nějakou novinku, co si zařadíte do svého watchlistu?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
hodně dávno
Na GCB si asi počkám až budou dávat na prima love večer, nevidím v tom...
Fruiko
hodně dávno
Nechápu co z toho ten FOX má... Neřeknu celý video, ale ten trailer mu...
T.E.O.N.A.S
hodně dávno
K Apartment 23 - první dva díly už jsou ke stažení v kvalitě WEB-DL.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY