6. 7. 2016

Seriálové osudy: Animal Kingdom

Seriálové osudy: Animal Kingdom

Dnes večer budete (doufejme) trávit v naší příjemné serialzoňácké a novinkové společnosti. Máme tu pro vás kromě zrušení Uncle Bucka totiž celou hromadu dalších prodloužení, ze kterých se fanoušci budou moct radovat.

Začínáme na kabelovce TNT. Ta dnes oznámila, že svou čerstvou novinku Animal Kingdom prodlužuje pro druhou řadu! Obnovení přichází po pouhých dvou týdnech od premiéry samotného seriálu. Nicméně pilot už je venku nějaký ten pátek, takže si jistě mnozí z vás již stihli o seriálu udělat obrázek.

Pokud vám Animal Kingdom náhodou unikl, mrkněte na naši představovačku ve formě Novinky pod lupou.

Seriál se inspiruje stejnojmenným australským filmem z roku 2010. Po smrti své matky se sedmnáctiletý Joshua přestěhuje do luxusního domu své babičky Janine, kde jsou pečení vaření také její čtyři synové. Joshua se brzy dozví, že luxusní životní styl rodiny si členové můžou dovolit díky kriminálním aktivitám, které řídí samotná bábi společně se svou pravou rukou, synem Bazem.

Nových epizod se dočkáme na TNT v roce 2017.

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Za prodloužení spokojenost.
před 219 týdny
Koldik

Koldik

Uvidime po 2 serii, ci sa to dostane do watchlistu...
před 219 týdny
sonkad

sonkad

Super, teším sa.. Seriál ma baví :)
před 219 týdny
Další články k tématu