6. 7. 2016

Seriálové osudy: Angie Tribeca

Seriálové osudy: Angie Tribeca

A do třetice všeho dobrého tu je další TBS, tentokrát s komedií Angie Tribeca. Seriál, který se nám představil teprve letos v lednu, už se nyní může radovat z objednávky třetí řady! Je až neuvěřitelné, jak ten čas letí, sotva jsme ho poznali, už se z něj pomalu stává veterán :-)

Angie je parodií na americké policejní seriály a kriminálky. Hlavní hrdinkou je Angie Tribeca, policejní veteránka, která již deset let pracuje u elitní jednotky RHCU v Los Angeles (Really Heinous Crimes Unit – Opravdu ohavná kriminální jednotka).

I tentokrát vás můžeme nalákat na naši Novinku pod lupou, ve které jsme se Angie a jejímu seriálu věnovali podrobněji. Pokud ještě neznáte, tak určitě vyzkoušejte!

Komedie na tom není stejně dobře jako konkurenční Wrecked, vlastně si udržuje stabilně zhruba poloviční rating než její mladší kolega. Nicméně očividně i s těmito čísly je stanice natolik spokojená, že objednává novou sérii. Jen pro připomenutí: O prodloužení pro druhou řadu jsme nepsali, jelikož spolu s objednávkou seriálu bylo rovnou oznámeno, že tato objednávka je rovnou na první i druhou sérii zároveň. Tím pádem odpadly fanouškům nervy ohledně nejistoty z druhé řady.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Ale jo,každá věc u které se dá zasmát je dobrá.
před 219 týdny
Koldik

Koldik

Po prvej casti som to vzdal, ale mozno to este prehodnotim, ked to tak predlzuju... :)
před 219 týdny
Destinytte

Destinytte

Z toho mám velkou radost!
před 219 týdny
Další články k tématu