Facebook Twitter E-mail
6. července 2016

Na nové díly GoT si budeme muset počkat déle

Vypadá to, že sedmá série Game of Thrones (Hra o trůny) bude mít v příštím roce zpoždění. Původně se očekávalo, že se nové epizody objeví na HBO během jara tak, jak jsme na to byli zvyklí v minulých letech. Nicméně showrunneři dnes v rozhovoru uvedli, že si pravděpodobně budeme muset počkat o něco déle. Důvod je prostý. Přišla totiž zima.

„Prozatím nemáme datum návratu, ale pravděpodobně bude trošku zpožděno.“

Nejde však o to, že by tento posun byl ovlivněn spekulacemi o konci seriálu, který by měl nastat po zkrácené sedmé a osmé sérii, která dosud není oficiálně potvrzena. Místo toho je důvodem směřování příběhu:

„Natáčení začneme letos o něco později, protože na konci poslední řady přišla zima. To znamená, že aktuální slunečné počasí už tak nějak nemáme možnost moc využívat. Rozhodli jsme se proto celou produkci trošku posunout, abychom dosáhli pochmurnějšího počasí i v jinak slunečných místech, kde normálně natáčíme.“


Jak jste spokojeni s šestou řadou GoT? Počkáte si na nové epizody? A doufáte, že budou o to víc stát za to?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 66 týdny
Já takovýhle změny nemám rád, protože se mi to pak všechno nahrne najednou :D
milosh
před 66 týdny
Posunou natáčení o jeden rok do příští zimy ;D
spike
před 66 týdny
Nestraš! To by mě to čekání už definitivně zabilo. Ještě by mohli...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY