9. 7. 2016

The Walking Dead povyšuje čtyři postavy

The Walking Dead povyšuje čtyři postavy

Hit stanice AMC The Walking Dead povyšuje rovnou čtyři herce mezi hlavní postavy v nadcházející sedmé řadě. Jedná se o herce Jeffreyho Deana Morgana (Negan), Toma Payna (Paul Jesus Rovia), Austina Amelia (Dwight) a Xandera Berkeleyho (Gregory).

Všichni čtyři herci ztvárňují postavy, které mají v komiksové předloze hlavní roli. Zombie drama od tvůrce Roberta Kirkmana ve finálové šesté sérii představilo nejvíce očekávanou postavu seriálu, Negana. Payne hraje postavu Jesuse, který se přidal na stranu Rickovy (Andrew Lincoln) skupiny přeživších. Amelio hraje Dwighta, horlivého spojence Negana a jeho skupiny Spasitelů, který se zapletl s Darylem (Norman Reedus), když zabil jednu z jeho přátel. Nakonec Berkeley hraje postavu Gregoryho, vedoucího skupiny Hilltop Colony, se kterým se Maggie (Lauren Cohan) snažila vyjednat příměří.

Tímto se počet hlavních postav zvyšuje na 20 jmen. Minulá série naopak přinesla úmrtí hned dvou hlavních postav, a to Tovah Feldshuh (Deanna) a Alexandra Breckenridge (Jessie). Dále v seriálu zemřely vedlejší postavy Denise (Merritt Wever) a Nicholas (Michael Traynor).

Jak všichni fanoušci dramatu vědí, hned první okamžiky nové řady přinesou smrt jedné z hlavních postav. The Walking Dead se vrací letos v říjnu; premiérové datum spolu s novým trailerem bude pravděpodobně odhaleno během Comic-Conu v San Diegu.


Co říkáte na šestou řadu The Walking Dead? Kdo podle Vás skončí pod Neganovou pálkou? Co očekáváte od nové řady?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
emJey (Miloš Janů)

emJey (Miloš Janů)

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
teraxa

teraxa

Ti dva by nejspíš nechyběli nikomu, takže je rovnou můžeme vyloučit :)
před 189 týdny
Koldik

Koldik

Ano, ti dvaja tam urcite ostanu. Zas to bude niekto oblubeny a vsetci budu smutit... Na druhej strane,...
před 189 týdny
teraxa

teraxa

To mi povídej, budu mít zas nervy k prasknutí :)
před 189 týdny
Další články k tématu