Facebook Twitter E-mail
12. července 2016

OITNB: Objeví se [SPOILER] v nové sérii?

Upozornění: Článek obsahuje spoilery ze 4. série, čtěte na vlastní nebezpečí.

Čtvrtá série Orange Is the New Black přinesla několik velkých odhalení a změn, které se zásadně projeví v nové páté sérii. Jisté zvraty zaručily, že se s některými postavami již nadále nebudeme setkávat. Jedna z hereček, jejíž osud se pro ní nevyvinul zrovna nejlépe, opravdu seriál opustí. Je tu ale jako vždy šance, že se může i nečekaně vrátit. Herečka Lori Petty prohlásila v rozhovoru, že se možná v nové sérii znovu ukáže a její postava Lolly znovu zamíchá dějem:

„Nemůžu říct jistě, jaký bude osud Lolly. Zrovna probíhá natáčení první epizody páté řady a zcela jistě víte, jak skončila řada čtvrtá. Je tu velká spousta nevyřešených momentů! Budu čekat u telefonu, kdy se mi tvůrci znovu ozvou. Jsem si opravdu jistá, že nestačí vše odvyprávět v rozsahu 13 daných epizod, takže se nechám překvapit, jestli to přijde.“

Postavě Lolly se nedostalo potřebného šťastného konce ve finále série. Pro ty, kteří nevěřili svým očím, jaký osud Lolly přinesl, zde je jisté vysvětlení.

Lolly zachránila Alex (Laura Prepon) život, zatímco pro Aydina jeho příběh skončil. Naneštěstí Lolly tento okamžik nedokázala vstřebat stejně v klidu jako Alex. Aydinovo tělo bylo nakonec odhaleno a pro Lolly tento čin skončil odvezením na psychiatrii. Vězeňská léčebná péče ale bohužel nebyla na tak dobré úrovni, aby se Lolly zotavila tak, jak by si přála.

Postava Petty se připojila k osazenstvu seriálu v druhé řadě. Její postava bojovala se svou nemocí spíše s velkou nadsázkou a svému okolí to nedávala najevo. Brala to jako normální věc. Lolly se rychle zapsala do srdcí fanoušků svým ojedinělým vzezřením a svou zajímavou povahou. Rozhodně ale není spravedlivé, aby zbytek svého trestu místo ve vězení mezi ostatními strávila na psychiatrické jednotce. Pro ty, kteří věří, že se jí podaří dostat ven, je tu ta šance.

Natáčení páté řady již začalo. Jak jsme vás dříve informovali, stanice Netflix již pro seriál objednala i šestou a sedmou sérii. Takže je tu opravdu dostatečně dlouhá doba, aby se Lolly mohla znovu stát součástí vězeňského týmu.


Jak hodnotíte čtvrtou sérii? Předčila řadu předchozí? A jak si myslíte, že se Lolly do děje potencionálně vrá­tí?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 66 týdny
Páni,už i sedmou sérii....to je paráda.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY