Facebook Twitter E-mail
13. července 2016

Film k Battlestar Galactice je zase o krok blíž

K filmovému zpracování Battlestar Galactica směřuje scenáristka Lisa Joy (Westworld) a režisér Francis Lawrence. Dlouho očekávané zpracování seriálu na motivy díla Glena Larsona z roku 1978 do filmové podoby objednalo studio Universal. Filmoví producenti Scott Suber a Dylan Clark spolu s dalším producentem Michaelem De Lucou budou usilovat o kvalitní filmovou předělávku. De Luca momentálně mimo Battlestar Galacticy produkuje dva filmy z trilogie 50 odstínů šedi, a to 50 odstínů temnoty a svobody.

Filmové zpracování Battlestar Galactica se bude opírat o děj seriálu, kdy dochází k bitvě mezi lidmi a Cylony, kteří se snaží o vyhlazení lidského pokolení. Skoro se jim to i povede. Přinese to ale devastující následky pro obě strany a poslední přeživší uprchnou v jedné z vesmírných lodí.

Původní seriál se dočkal mnoha seriálových pokračování, která vedla až na stanici Syfy, když v roce 2003 byla uvedena minisérie téže značky, která se řadí mezi nejlepší seriály v historii.


Koukali jste na původní seriál? Dáte šanci filmovému zpracování? Má trio Suber, Clark a De Luca šanci na úspěch?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fifipek
před 66 týdny
Seriál z roku 2003 je pro mě téměř posvátná záležitost, takže doufám, že...
sandokan555
před 66 týdny
Len poznamka ze Cyloni nie su mimozemska rasa ale vlatne roboti ktory boli...
Mik
před 65 týdny
Ze světa BSG sem viděl snad vše, takže film uvidím rád, ale děsí mě ta druhá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY