Facebook Twitter E-mail
13. července 2016

The Royals představí prince Roberta

Je opravdu naživu. Na konci druhé série The Royals byl princ Robert považován za mrtvého. Přesto se objevovaly náznaky, že by přeci jen mohl přežít po pádu letadla, které bylo sestřeleno. To se nyní ukázalo jako pravdivé.

Do role nejstaršího syna královny Heleny byl obsazen herec Max Brown, známý z historického dramatu The Tudors. Je zde šance, že se jeho postava postupem času přiřadí mezi stálé. Princ Robert je královský potomek a hrdinský muž, který je celým svým srdcem oddaný sloužit své zemi. Stejně tak silně však miluje i svou rodinu navzdory chybám, které má.

Robertova údajná smrt velmi zasáhla jeho mladšího bratra, prince Liama, který jeho odchod nesl velmi těžce. Hrdinův současný návrat může více stmelit vztahy v královské rodině mezi královnou, Liamem a Eleanor. V době, kdy ho považovali za mrtvého, se totiž mezi nimi vytvořila velké mezera a začali se odcizovat jeden druhému.

Brown byl jednou z hlavních postav v seriálu Beauty and the Beast, dále si zahrál i v You, Me And The Apocalypse, Agent Carter a Sleepy Hollow.


Koukáte na The Royals? Co očekáváte od třetí řady? Jak moc zamíchá dějem návrat prince Roberta?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 65 týdny
To je dobré,alespon tam zamíchá karty :)
vega
před 65 týdny
milujem tento serial a dufala som ze nespravia tento tah ze zase ozivia niekoho...
STOUPA
před 59 týdny
no tak to bude zajímavé

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY