Facebook Twitter E-mail
14. července 2016

NCIS: Jennifer Esposito získává novou hlavní roli

Herečka Jennifer Esposito, známá především svými rolemi v seriálu Blue Bloods a Judge Amy, se bude objevovat jako hlavní postava v nadcházející 14. sérii NCIS. Kromě ní slaví povýšení také Duane Henry, představitel Claytona Reevese, který se poprvé představil v posledních dvou dílech 13. řady.

Esposito si zahraje roli zvláštní agentky Alexandry „Alex“ Quinn. Alex je velmi zkušená ve své profesi, nicméně v minulosti byla nucena opustit pozici agentky v terénu a stát se instruktorkou v právním oddělení tréningového centra pro vyšetřující agenty. Gibbs ji přesvědčí, aby se vrátila mezi aktivní agenty na svou bývalou pozici. Alex se poté připojí k hlavnímu týmu NCIS. Bude využívat svých schopností a dovedností při vyšetřování nových případů. Hrdinka se poprvé objeví v prvním díle nové řady, která se dostane na obrazovky CBS v úterý 14 září.

Esposito a Henry jsou dalšími herci, kteří budou hlavními postavami. Již dříve byla oznámena nová posila v podobě herce Wilmera Valderramy. Všichni se pokusí nahradit Michaela Weatherlyho, který se upsal jinému seriálu od CBS, novince Bull.


Co očekáváte od nové řady? Bylo finále třinácté série podle vašich představ? A jste rádi za další nové tváře?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

shakespeare
před 65 týdny
Jsem zvědavá, jak si s tolika změnami poradí. Snad to dopadne dobře a...
eliza2210
před 65 týdny
Neviem prečo ale fakt sa mi nepáči ten pošet novách postáv. Mám pocit akoby to...
Fabec
před 65 týdny
XIII.řada vypadá, že bude hodně dobrá. Už se těším, no i když Tony chybět...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY