Facebook Twitter E-mail
12. července 2016

Fear the Walking Dead se vrací v srpnu

Konec léta se ponese ve znamení přežití. Na stanici AMC se po pauze vrací 21. srpna s druhou polovinou druhé řady apokalyptické drama Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce).

Rodiny Clarka/Manawy, Salazara a Stranda se hned v úvodu pokračování druhé sezony rozpadají. Události z jachty Abigail hrdiny série krutě rozdělily. Nyní musí každý z nich hledat svou vlastní cestu za přežitím. Alicia bojuje s Madisoniným odmítnutím ponechat Nicka svému osudu, zatímco Travis se snaží ochránit Chrise od apokalyptické temnoty, která se ho chystá pohltit. Strand se utápí v žalu a Danielova temná minulost zase vnáší pochyby do Oféliiných iluzí o záchraně a restartu jejich životů.

Stejně jako u předchozích epizod, i nyní budete moct sledovat seriál ihned po odvysílání v USA také na české stanici AMC. Premiérový díl uvidí čeští i slovenští diváci v pondělí 22. srpna ve 3 hodiny ráno v původním znění a ve 22:00 s českým dabingem.

Prozatím si můžete zkrátit čekání krátkým teaserem a novým plakátem.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kikusink
před 66 týdny
Ja uz se serialem pokracovat nebudu. Prvni serie usla, ale druha je priserna....
Vachisek
před 66 týdny
Podle mě kvalita stoupá. =) Lokalita asi mnoha lidem nevyhovuje, ale mě se líbí...
Mik
před 64 týdny
Mě teda osobně první série vůbec nebavila a původně sem na druhou ani koukat...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY