Facebook Twitter E-mail
12. července 2016

Prima Comedy Central představí další animák

Již dnes večeř doplní silné portfolio seriálů stanice Prima Comedy Central další americký kousek. Od 20:00 se začne vysílat animovaná komedie Brickleberry z prostředí národního parku.

Situační komedie o skupince strážců smyšleného a upadajícího národního parku Brickleberry je plná nekorektního humoru a nebojí se vtipkovat ani o ožehavých tématech včetně politiky, potratů a homosexuality. Hlavní strážce parku Woody Johnson a jeho kolegové se rozhodně nebojí být kontroverzní. Díky tomu má však park tu nejhorší pověst v širokém okolí.

Nápad na vytvoření neortodoxního seriálu se zrodil v hlavě tvůrců Waca O´Guina a Rogera Blacka už v roce 2003. Nicméně seriál se dočkal premiéry až na podzim roku 2012. Za krátký čas na amerických obrazovkách získal Brickleberry velký ohlas diváků a mnoha kritiky je připodobňován k South Parku díky svému excelentnímu provokativnímu a přímému humoru.

Když už se zdá, že by Brickleberry mohl být pro svou špatnou pověst zavřen, přichází na scénu ambiciózní mladá Ethel, která se pokusí změnit tým a zachránit park. Tuhle změnu ale nedostane zadarmo. Musí totiž soupeřit s přehnaně sebevědomým Stevem nebo s černochem Denzelem, příšerným strážcem parku se strachem z hadů, hmyzu a čehokoliv jiného, co žije v lesích. Mladé strážkyni parku v jejím snažení zrovna moc nepomáhá ani její šéf Woody, který si podle svých slov už všechny životní povinnosti a služby odbyl v armádě.

Život celé skupinky pravidelně zpestřuje také mládě medvěda grizzlyho Malloy. Tohle roztomilé zvířátko ze všeho nejvíc miluje nezdravé jídlo, hraní videoher a ponižování druhých. Užívá si každodenní trápení strážců parku stejně jako nezákonné jednání, mezi které patří i krádeže v obchodě a šňupání kokainu.

Na nový seriál Brickleberry se mohou čeští fanoušci těšit každé úterý od 22 hodin na Prima Comedy Central.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 66 týdny
Prima Comedy mě baví čím dál víc,ale tenhle animák vynechám,kreslené...
El Jay
před 66 týdny
Brickleberry je super, hlavně první řada. Asi si to pustím, abych viděl český...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY