Facebook Twitter E-mail
14. července 2016

Stanice HBO objednává dva dramatické piloty

Stanice HBO objednala dva dramatické piloty od oscarových tvůrců. První z nich nese název Succession. Projekt bude režírovat a produkovat Adam McKay, který na sebe upozornil filmem The Big Short, spolu s Charlesem Randolphem. Scénář dává dohromady Jesse Armstrong, který má již seriálové zkušenosti z jiného seriálu od HBO, komedie Veep.

Příběh je vyprávěn jako sága smyšlené americké rodiny, která je vystavena neustálému dohledu ze strany médií. Rodina je velmi zámožná a mocná, ale zároveň i mimořádně dysfunkční, což je pro všechny velmi nepříjemné. Drama ukáže rodinné vztahy, důvěru, mezinárodní podnikání a prozkoumá i to, co ve 21. století znamená mít moc.

Druhým objednaným pilotem je Mogadishu, Minnesota, který produkuje Kathryn Bigelow (Zero Dark Thirty, The Hurt Locker) a rapper K'naan Warsam.

Mogadishu, Minnesota je rodinné drama, které se snaží poukázat na to, co obnáší být v americké menšině mezi somálskými spoluobčany ve státě Minneapolis.


Dáte šance jednomu nebo obou dvou pilotním objednávkám od HBO? Mají šanci prorazit a získat si oblibu okolí?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Alias
před 70 týdny
Písal som stanice ako HBO a toto bolo prvé čo ma napadlo. Káblové stanice,...
milosh
před 70 týdny
Tak podle popisu nic pro mě. Opět se ukazuje, že rodinná dramata jdou nějak...
Koldik
před 70 týdny
nie, toto nie je nic pre mna

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY