Facebook Twitter E-mail
14. července 2016

Community: Tvůrce tvrdí, že film bude

Tvůrce Dan Harmon se stále snaží naplnit jedno z přání jeho i fanoušků, a to natočení filmového zpracování, které bude pokračováním seriálu Community. V nedávném rozhovoru prozradil, že přemýšlí, že svůj kultovní seriál přenese na stříbrné plátno, ať to stojí, co to stojí.

„Uděláme z toho skvělý film. Opravdu ho natočíme. Musím jen ten projekt hodit na papír, udělat z Community film dle mých představ a mého svědomí,“ řekl Harmon. „Musím teď zjistit, kteří herci ze seriálu budou ochotni do toho jít se mnou. Bude těžké vynechat ty, kteří nebudou mít čas. Na druhou stranu, kdybych čekal, než se všichni seřadí a shodně prohlásí, že mají čas a chtějí do filmu jít, tak by to taky asi nebylo to nejlepší řešení.“

Tvůrcova nejistota pramení z toho, že většina herců ze seriálu se již upsala svým dalším televizním projektům. Mezi nimi jsou mimo jiné i Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Yvette Nicole Brown, Ken Jeong, John Oliver, Jonathan Banks a Keith David.

Na loňském Comic-Conu tvůrce prozradil, že plánem je s filmem chvíli počkat, aby si herci vyzkoušeli jiné projekty, a až po čase je oslovit, jestli by do filmu šli.


Co říkáte na nápad filmového pokračování Community? Dáte mu šanci?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ZombiePanda
před 66 týdny
Wow, takže #sixseasonsandamovie sa stane skutočnosťou !
ESESEL
před 66 týdny
Už aby to bylo.
Mik
před 65 týdny
BMS se dočkalo, tak Community to snad taky dopadne. Moc rád bych viděl...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY