Facebook Twitter E-mail
12. července 2016

Fox objednává pilot k X-Menům

Již loni v únoru jsme vám poprvé psali o tom, že stanice Fox připravuje projekt z x-menovského univerza. Nyní je potenciální seriál zase o krok blíže.

Stanice dnes oznámila, že projektu dává put-pilot objednávku. To X-Menům dává o dost větší šance, jelikož stanici hrozí finanční pokuta, pokud minimálně pilot neodvysílá.

Scénáře se ujme Matt Nix, tvůrce stojící za hitem Burn Notice. Prozatím nepojmenovaný projekt od Marvelu sleduje dva obyčejné rodiče, kteří zjistí, že jejich děti mají schopnosti mutantů. To je donutí vydat se na útěk a skrývat se před nepřátelskou vládou. Rodina se přidá k tajné organizaci mutantů a učí se, jak přežít.

„Vývoj seriálu od Marvelu je pro nás tou největší prioritou. Moc se nám líbí způsob, jakým nás Matt Nix do tohoto vzrušujícího univerza vtahuje,“ uvedl ředitel stanice David Madden v oficiálním vyjádření. „Můžeme čerpat ze vzrušujícího komiksového dobrodružství, emotivních a spletitých vztahů a bohaté mytologie. Když připočteme mimořádně nadaný štáb, máme všechny předpoklady pro vytvoření velkého, zábavného a vzrušujícího nového seriálu.“

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 149 týdny
Tak to by se mi velmi líbilo...když se to udělá dobře
milosh
před 148 týdny
Jo, to bych si dal líbit. Byl bych ale radši, kdyby začali stavět na zelené...
Mik
před 147 týdny
Tak snad to nepodělaj jako Minority Report a jestli se z toho vyklube...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY