Facebook Twitter E-mail
14. července 2016

Legends of Tomorrow: Přibudou dva noví hrdinové

Herec Nick Zano se připojuje k hereckému týmu superhrdinského seriálu Legends of Tomorrow. Zahraje si doktora Nata Heywooda, historika, jehož dědeček byl Commander Steel, člen týmu hrdinů Justice Society of America.

V komiksu je Nate bývalým členem fotbalového týmu, který si poranil své koleno, kvůli čemuž se stal závislým na lécích proti bolesti. Nate netouží být odhalen jako poslední žijící Stell, a tak vystupuje pod krytým jménem. Nová postava se představuje poté, co herečka Ciara Renée seriál opustila ve finále první série, zatímco Wentworth Miller, který se objevoval jako hlavní charakter, bude nyní účinkovat pouze ve vedlejší roli.

Druhým nováčkem v nové řadě bude postava Vixen, kterou si zahraje herečka Maisie Richardson-Sellers, která se naposledy blýskla v sedmé epizodě Star Wars: Síla se probouzí.

Richardson-Sellers ztvární postavu Amayi Jiwe, lépe známou pod jménem Vixen. Jde o novou hrdinku, která se připojí k týmu. Superhrdinská síla Amayi pochází z tajemného Tantu Totemu, který jí magicky umožňuje přebírat zvířecí schopnosti.; umožňuje jí ovládat nadpřirozené síly, které zahrnují ovládání zvířecích instinktů.

Legends of Tomorrow se vrací ve čtvrtek 13. října na The CW.


Co si myslíte o první řadě Legend? Jaký máte pocit z dvou nových oznámených tváří?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ShedStories
před 70 týdny
Nie je Vixen ako Vixen. Pokiaľ mám dobré informácie, tak táto Vixen (Amaya)...
Salem
před 70 týdny
proto že CW, si hýčká svoje herce
Koldik
před 70 týdny
nechajme sa prekvapit

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY