Facebook Twitter E-mail
16. července 2016

Supergirl: Na scénu přichází dvě nové tváře

Veterán z Cougar Town, herec Ian Gomez, se připojuje k hercům seriálu Supergirl ve vedlejší roli Snappera Carra, zahořklého žurnalisty, který všechno ví, všechno zná a který má od Cat přesně určenou a zaměřenou činnost. Bude pracovat jako hlavní redaktor ve společnosti CatCo Magazine. Věří ve svobodu tisku a projevu a také v hlavní zásady spojené s vydáváním textů. Je si vědom toho, že všechny tyto vlastnosti z branže postupně mizí a vinu dává současnému všudypřítomnému internetu, blogerům a vlivu Facebooku nebo Twitteru.

Druhou oznámenou tváří v nové sérii bude herečka Floriana Lima, která si zahraje stálou postavu Maggie Sawyer. Maggie se v komiksu poprvé objevila v roce 1987. Byla to kapitánka speciální policejní jednotky v Metropolis, zabývající se ojedinělými případy nadlidí.

V Supermanovi byla představena jako první homosexuální postava v komiksové historii a později se zapletla do milostného vztahu s další velmi známou ženskou hrdinkou, Batwoman.

Supergirl se vrací se svou druhou řadou v pondělí 10. října na The CW.


Koukáte na Supergirl? Přinese postava Gomeze novou krev pro děj druhé série?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 157 týdny
Ian je skvělý komik,tak snad se opět trochu nasměju.
007.dany
před 157 týdny
To by mohlo být dobré...těším se :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY