Facebook Twitter E-mail
3. března 2012

Děsivější 2. řada, návraty + crossover s Glee?

Držitelka Zlatého Glóbu, SAG Award a dvou Oscarů, Jessica Lange, a hrdina Zachary Quinto nejsou jediní členové původní sestavy, na které se můžete těšit v druhé řadě. Po oznámení, že tito dva byli ‚povýšeni‘ do hlavních rolí, tvůrci seriálu Ryan Murphy a Brad Falchuk odhalili také comeback Sarah Paulson (médium Bilie Dean), Evana Peterse (Tate) a Lily Rabe (doktorova manželka Nora), kteří ztvární naprosto odlišné postavy.

Ryan dále prozradil, že nadcházející řada, jejíž produkce začne v pozdním červnu, aby se mohla vrátit v polovině října, bude zaměřena na postavu Jessicy, zatímco Zachary bude hrát jednu ze dvou hlavních mužských rolí. „Nadpřirozený element bude vždy součástí seriálu. Naše jediné pravidlo je, žádní vlkodlaci a upíři.“ Murphy zároveň naznačil, že s duchy nemáme moc počítat.

Po otázce zda existuje možnost natočení crossover epizody s FOXáckým seriálem Glee, který také pochází z pera Murphyho a Falchuka, propukli všichni v smích. Falchuk to nakonec vyvrátil, podle něj by to bylo jako vyjít si současně s manželkou a milenkou: „Ten nápad se mi nelíbí.“

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
před 293 týdny
a proto už mám staženou Frances ;)
haroska
před 293 týdny
Copak to je?
Frozen99
před 293 týdny
http://www.csfd.cz/film/15942-frances/ byla za to nominovaná na Oscara, tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY