Facebook Twitter E-mail
16. července 2016

OUaT: Hledají se dvě pohádkové postavy a jedna hlásí návrat

Tým producentů hledá dvě nové pohádkové postavy do Once Upon a Time. V květnovém finále pan Hyde podle své dohody s Rampelníkem vypustil do městečka Storybrook několik pohádkových postav. Mezi tyto postavy bude patřit Sindibád.

Byl vypsán konkurz na muže kolem třicítky s arabským nebo i severoafrickým původem. Jeho postava bude okouzlující a zábavný hrdina, který si je vědom toho, jak velkou sílu pro své okolí má to, když je člověk vlídný a hodný. Bohužel ale taktéž ztratil víru ve vedení a motivování svých lidí.

Druhou pohádkovou postavou v šesté sérii bude Šehrezáda, známá postava z pohádek Tisíce a jedné noci. Pro tuto roli se hledá kráska původem z Arábie či ze Středního východu, která se nikdy nevzdává a bojuje vždy statečně, aby dosáhla svého cíle navzdory veškerým, kteří ji nepřejí, aby uspěla.

Herec Raphael Sbarge, který hraje Archieho Hoppera/Jiminyho Cricketa, se vrátí v nové sérii do své staré ordinace. Naposledy jsme Archieho viděli ve čtvrté sérii v episodě Rocky Road s dějovou linkou Frozen.

Once Upon a Time se vrací v neděli 25. září na stanici ABC.


Co říkáte na poslední sérii Bylo, nebylo? Máte z ní dobrý pocit? A co očekáváte z nové řady? Těšíte se na tyto nové pohádkové postavy a návrat Archieho?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Hitchhiker
před 70 týdny
já se moc těším na Sindibáda:D když jsem byla malá seriál jsem doslova...
JanaJ92
před 69 týdny
Těším se. 5. série byla úžasná. Už by ji konečně mohli dávat u nás.
milosh
před 69 týdny
Dneska jsem ještě četl, že se přidá Monte Christo. Takže s výběrem postav...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY